تاریخ : جمعه 29 شهریور 1398 | 10:14 ق.ظ | نویسنده : همسفر خانم پرتو

ورود شما خانم نیره عزیز را به سفر دوم تبریک می گوییم و از خداوند عظیم بهترین ها را برایتان می خواهیم.

ماندن در راه و کاری را با علاقه انجام دادن عاقبت محکوم به پیروزی است، پیروزیتان مبارک.

استاد عزیز خانم وجیهه خداقوت، و سپاس برای تمام صبوری ها و مهربانیهایتان، خنده ی شما بزرگترین آرزوی ماست، شادمانه بخند تا آرزوی ما برآورده شود. 

« از طرف اعضاء لژیون سکوی پرواز»اشک های دیگران را مبدل به نگاه های پر از شادی نمودن بهترین خوشبختی هاست.
رهاییتان مبااااارک
"به نام همتای بی همتا"
*همسفران لژیون دوازدهم "سکوی پرواز" روز دوشنبه 98/6/25 به استادی کمک راهنمای محترم خانم وجیهه و دبیری همسفر خانم راضیه و حضور گرم اعضاء با دستور جلسه ی «سی دی امواج بازدارنده ذهن» رأس ساعت مقرر آغاز به کار نمودند.

   "سخنان طلایی استاد کمک راهنما خانم وجیهه"

 برای اعلام سفر، اول باید چند سال تخریب مسافر و اخرین انتی ایكس مصرفی را بگوییم، بعد از آن مدت طول سفر را كه چند ماه بوده به روش دی اس تی همراه با داروی شفا بخش اوتی.. سپس نام كمك راهنمای مسافر و پس از ان نام كمك راهنمای خود را می گوییم و مدت رهایی و سفر اولی ها بعد از ان باید بگویند در شروع در اوج چند سی سی بوده و سپس مصرف حال حاضر باید گفته شود.

تی دی اس یعنی سه وعده در روز

بی ای دی دو وعده در روز

دیلی یك وعده در روز

هر وعده سه دهم سی سی حساب میشود.

سپس استاد اشاره كردند كه برای روز رهایی دفتر های مرتب و خوش خطی داشته باشید و سر رسید استفاده نكنید و هر سی دی نباید از ١٥صفحه كمتر باشد.


ادامه مطلب

طبقه بندی: دستور جلسه هفتگی، عملکرد لژیون، 

تاریخ : جمعه 15 شهریور 1398 | 09:22 ق.ظ | نویسنده : همسفر خانم پرتو

خداوند لیاقت تربیت و پرورش انسان ها را به انبیاء خود داد و بعد از آن بذرعشق به پرورش را در قلب زن نهاد تا بتواند فرزند خویش را با نیروی عشق پرورش دهد.

ورود شما خانم زهره عزیز را به سفر دوم تبریک می گوییم و از خداوند عظیم بهترین ها را برایتان می خواهیم.

استاد عزیز خانم وجیهه خداقوت، و سپاس برای تمام صبوری ها و مهربانیهایت و همچنین خداقوت و تبریک خدمت کمک راهنمای محترم آقا میثم. 

« از طرف اعضاء لژیون سکوی پرواز»
شما به لطافت بنفشه هایی که دزدانه، بر فرش زمین آرمیده اند، هستید، سختی راه را با آغوش باز پذیرفتید و این رهایی حاصل حرکت های زیبای شما بوده است، صد آفرین یزدان بر شما باد.


به امید رهایی تمامی مسافرین سفر اول که خواستار رهایی هستند.
                 
طبقه بندی: رهایی، 

*همسفران لژیون دوازدهم "سکوی پرواز" روز دوشنبه 98/6/11 به استادی کمک راهنمای محترم خانم وجیهه و دبیری همسفر خانم راضیه و حضور گرم اعضاء با دستور جلسه ی «سی دی وادی هفتم» رأس ساعت مقرر آغاز به کار نمودند.*

"سخنان طلایی استاد کمک راهنما خانم وجیهه"

در وادی های اول تا چهارم به ما گفته شد تفکر کنیم، در امر تفکر نیروهای احیاء و القاء و تحرک به ما کمک می کنند، پس ما تنها نیستیم  و می توانیم از نیروهای مشورتی کمک بگیریم اما خودمان باید تصمیم نهایی را بگیریم و وادی پنجم آمد و به ما گفت هر چه را که تا کنون فکر کرده ای را عملی کن و وادی ششم هم گفت اگر می خواهی تفکراتت را عملی کنی بیا و از عقلت کمک بگیر چون عقلت به تو اشتباه نمی گوید و عقل را به عنوان فرمانده قبول کن چون ما همه ی این کارها را در دنیا انجام می دهیم تا به فرمان عقل برسیم در دعایمان هم همین را می گوییم: "تا به فرمان عقل نزدیک شویم".

وادی هفتم خیلی راحت به ما می گوید: "رمز و راز کشف حقیقت در دو چیز است، یکی یافتن راه و دیگری آنچه ما برداشت می نمائیم." برای بهتر متوجه شدن، خودِ وادی هم کلمه به کلمه معنی کرده است.

راز: یعنی یک مطلب سرپوشیده، سِر

رمز: یعنی آن راز نهفته، مثل گاوصندوق که آن کلیدش که می خواهد باز شود رمزش است و چیزی که در آن است رازش است.

کشف: یعنی آشکار نمودن، اصولاً باید یک چیزی وجود داشته باشد تا ما بتوانیم آن را کشف کنیم.

حقیقت: یعنی راستی و درستی، نهایت منتهای هر چیزی. حقیقت هر موضوعی به دو تا مورد بستگی دارد: یکی رمزش و دیگری رازش. رمز الان در کنگره برای ما پیدا کردن راه است و راز آنچه که من برداشت می کنم.ادامه مطلب

طبقه بندی: دستور جلسه هفتگی، عملکرد لژیون،   • paper | فروش | رپرتاژآگهی
  • فروش رپورتاژ بک لینک | فال حافظ
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic