"به نام معمار بزرگِ عشق"

*همسفران لژیون دوازدهم "سکوی پرواز" روز دوشنبه 98/11/21 به استادی کمک راهنمای محترم خانم وجیهه و دبیری همسفر خانم مژگان  باحضور گرم اعضاء با دستور جلسه ی «سی دی زنباره عجوزه را جوان می بیند» رأس ساعت مقرر آغاز به کار نمودند.

سخنان استاد عزیزمان سرکار خانم وجیهه

در این سی دی در مورد کنترل نقاط حساس و زنباره عجوزه را جوان می بیند صحبت می شود که هر دو مربوط به غریزه ی جنسی است. اکثر شما که به کنگره آمدید با این مسائل دست و پنجه نرم کردید، چون می دانید کسی که مواد مصرف می کند بر روی غریزه ی جنسی اش دیگر آن کنترل خاص را ندارد، یا توان و قدرتش را از دست می دهد؛ ولی الان منِ همسفر یک وظایفی بر عهده دارم و این جا آمده ام که این مسئله را بیاموزم که چرا یک مسافر برایش این اتفاق می افتد.

ما در صورت مسئله اعتیاد گفتیم: مواد افیونی از بیرون وارد بدن شده و جایگزین مواد شبه افیونی داخل بدن می شود. حالا کسی که مواد مصرف می کند در ابتدا قدرتش در این زمینه بالا می رود و چون با یک یا چند بار مصرف کردن قدرتش در آن زمینه زیاد می شود، در نتیجه در آن مسئله ماندگار می شود و تکرار کردن دوباره ی این مطلب باعث می شود که بدن نتواند آن موادی را که برای این کار لازم دارد را بسازد در نتیجه بدن تنبل می شود و مجبور است برای این مسئله مدام مواد مصرف کند.


 در روش تدریجی، سیستم بدن به آرامی شروع به کار افتادن می کند و بازسازی می شود تا به حد اعلی برسد و یک مسافر سفر اول را باید حواسمان به او باشد تا تعادل برقرار شود، نه مثل آهن سرد و نه مثل کوره ذوب فلزات گرم باشید، حتی تا 6 ماه بعد از سفر دوم حواستان به این مسئله باشد چون انرژی ها هنوز باید صرف بازسازی بدن شود، پس اکنون متوجه شدیم که چرا می خواهیم نقاط حساس را کنترل کنیم.

اگر می خواهید دانایی در شما اتفاق بیفتد باید تغییر ایجاد شود، یعنی همان تغییر، تبدیل و ترخیص است، حالا اگر تجربه ای که کسب می کنید را به مرحله ی اجرایی نرسانید و از آن استفاده نکنید، داناییتان افزایش پیدا نکرده است و این مربوط به دانایی مؤثر است، ساده ترین مثال این است که ما می دانیم اگر غذای فست فود و نوشابه بخوریم چاق می شویم اما باز هم می خوریم، پس در این زمینه به دانایی مؤثر نرسیده ایم و فقط می دانیم و قدرت اجرایی نداریم.

مثل کسی که وقتی وارد خانه اش می شوید کتابخانه ای مملو از کتاب دارد ولی هنوز طرز برخورد و رفتار با فرزند خود را نمی داند، یا راجب همنشین و همسر خودش چیزی نمی داند، طرز برخورد و بیان را نمی داند.

و وقتی می گویی این گونه نباید با همسرت صحبت کنی، می گوید می دانم؛ ولی وقتش که می رسد، نمی داند که باید به او بها بدهد و نمی داند که ارزش همسر این نیست که هر مدل که می خواهیم با او صحبت کنیم و باید این را نیز بدانید، حتی اگر در خلوتتان با همسرتان بد صحبت کنید آن الهام و القاء از طریق کائنات به فرزندتان می رسد و این می شود که به راحتی مجوز این که به شما بی احترامی کند را داده اید، این قانون کائنات و جذب است. حق نداریم به مسافرانمان بی احترامی کنیم، مسافران شما گاهی اوقات فقط و فقط ایرادشان مواد مصرف کردنشان است، واقع بینانه نگاه کنید، این انگشت اشاره که به طرف مسافرتان برده اید، سه تای آن رو به خودتان است، یعنی اگر او یک اشکال دارد شما سه تا اشکال دارید و باید اشکالاتتان را پیدا کنید، اگر هر کدام از ما بر روی این مسئله فوکوس کنیم زندگیمان گُلستان می شود، البته عشق و محبت باید از درون جوشش داشته باشد، باید دوست داشتن و عشق واقعی باشد، دست از تلاش برای بهبود زندگیتان برندارید و اگر تا کنون زندگی را خراب ساخته اید، این ساختمان را بکوبید و از نو بسازید؛ یک آجر عشق، یک آجر محبت، یک آجر دوست داشتن، یک آجر اعتماد و... همه ی این ها را آرام آرام و با بالا بردن دانایی و تزکیه و پالایش انجام دهید.

در قسمت بعد در مورد چاکراه ها صحبت شد؛ ما هفت چاکراه در بدنمان داریم، از پایین با بالا به نام های چاکرای تحتانی، جنسی، خورشیدی، قلب، چشم سوم و تاج که انرژی را از کائنات می گیرند و وارد سیستم بدن ما می کنند و شکلشان به صورت مخروط است و جهت حرکت این مخروط ها و سرعت حرکتشان اگر در بدن ما تغییر کند احساسات و حتی تعادل بدنمان تحت تأثیر قرار می گیرد، چرخش مخروط ها برای مردها مثل چرخش عقربه های ساعت می ماند ولی برای خانم ها برعکس است و مطلب دیگر، یکی از دلایلی که می گوییم با روسری سفید به کنگره بیایید این است که چاکراه تاج انرژی اش را از رنگ روشن می گیرد.

و اما در مورد زنباره: زنباره یک تمثیل است، کسی که زنباره می شود چیزی بیش از حد برایش قداست پیدا می کند و در این جا که می گوید زنباره عجوزه را جوان می بیند، در مورد مصرف کننده است که مواد را مثل ماهرویی می بیند و برایش اول زیباست و دفعات بعد برایش عجوزه است اما او هنوز او را زیبا می بیند. حالا چرا نمی تواند رها شود؟  به دلیل دست دست کردن و موکول کردن به زمان دیگر است و هر روز می گوید از فردا ترک می کنم و به تأخیر می اندازد و یا این که جایگزین برایش انتخاب می کند و از اطرافیان می شنود که شیشه اعتیاد ندارد و اگر می خواهد تریاکش را کنار بگذارد یک پیک عرق بخورد و شب هم یک پایپ شیشه بکشد دیگر مشکلی نیست و اعتیاد هم پیدا نمی کند و بعد از گذشت یک مدت همه ی آن ها به مصرف قبلی اش اضافه می شود و اسیرتر می شود.

خیلی از کارهای ضد ارزشی که ما خانم ها انجام می دهیم به جایی رسیده که زنباره است و شاید دفعه ی اول با ترس آن کار را انجام دهیم اما به مرور زمان برایمان عادی و لذت بخش می شود و این ها همه از مثلث جهالت می آید و نمایان کردن عیب های دیگران هیچ عیبی را از ما نمی پوشاند و قرار نیست یک ضد ارزش، ارزشی را برای ما به وجود بیاورد و مطمئن باشید که ضدارزش ها، ضدارزش را به وجود می آورند و ارزش ها، ارزش را به وجود می آورند.

سلام دوستان هاجر هستم همسفر مسعود

در این سی دی دو مبحث وجود دارد که محورش روی قضیه ی غریزه ی جنسی است، یکی کنترل نقاط حساس و دیگری زنباره عجوزه را جوان می بیند که در قالب کلماتی بسته صحبت می شود.

اکثر مصرف کنندگان که به طرف مصرف مواد می روند به این دلیل است که حالت دوپینگ برای آن ها دارد، در ابتدا این گونه است ولی با تکرار، همان مواد باعث می شود که این قوه از کار بیفتد و نابود شود و مشکل اصلی که اکثر معتادین در جهان دارند این است که در زمان قطع مواد میلشان به این قوه زیاد می شود ولی در مقابل مقاومتشان به صفر می رسد و دچار زود انزالی می شوند و همین باعث برگشتشان می شود، در حالی که در متد دی اس تی چون ذره ذره سیستم شبه افیونی بدن به تعادل می رسد این مشکل وجود ندارد.

فرد مصرف کننده ای را تا زمانی که خودش با تمام وجود خواهان رهایی نباشد را نمی توان به زور وادار به درمان کرد، او باید خودش برای جسم و بدنش ارزش قائل باشد و باعزم و اراده راسخ در این راه قدم بگذارد.

سلام دوستان مریم هستم یک همسفر

دانایی زمانی اتفاق می افتد که یک مطلبی را وقتی فهمیدیم در زندگی آن را اجرا کنیم و اگر اجرا نکنیم با ندانستن هیچ فرقی نمی کند و وقتی دانایی در ما اتفاق می افتد که تغییر در ما ایجاد شده باشد، مثلا: اگر در مورد گذشت چیزی یاد گرفتم باید آن گذشت را در زندگی اجرایی کنم و اگر از دست کسی ناراحت شدیم با یاد گرفتن مفهوم درستِ گذشت، آن را اجرایی کنیم وگرنه اگر دانسته هایمان را زیاد کنیم ولی هیچ استفاده ای از آن ها نبریم هیچ سودی برای ما ندارند مثل کسی که کتاب فروش باشد ولی کتاب ها را اصلاً نخواند و فقط بار آن کتاب ها را به دوش بکشد؛ تغییر در درون باید ایجاد شود تا از آن بتوایم استفاده ببریم، آقای مهندس می گویند اشخاصی که به کنگره می آیند خواسته یا ناخواسته تغییراتی در آن ها ایجاد می شود و اگر نگاهی به پشت سرمان بیندازیم متوجه می شویم که قبلاً چگونه زندگی می کردیم و الان چقدر با آمدن به کنگره و گرفتن آموزش ها توسط کمک راهنمایان عزیزمان تغییر کردیم.

سلام دوستان اکرم هستم یک همسفر

در ادامه سی دی گفته می شود لذت بردن از زندگی فقط تریاک کشیدن و عرق خوردن نیست می توانیم از زندگی لذت های مشروع ببریم، یعنی لذت هایی که باعث تقویت و قوت انسان شود.

هندوها معتقد هستند که هفت گره در انسان وجود دارد که پیوند جسم و روح در این هفت گره است، این گره ها را چاکراه می نامند و هر چاکراهی موظف است قسمتی از نیرو و احساسات انسان را کنترل کند و اگر این چاکراه ها سالم باشند انسان، شخص سالمی است و در غیر این صورت اختلالاتی در انسان به وجود می آید و با دستگاه این چاکراه ها قابل دیدن هستند. قدرتمندترین انرژی ها در چاکراه جنسی است و مانند ماری است که آن جا چمبره زده است و انرژیِ آن حیوانی و خالص نشده است و وظیفه ی ما این است که با کسب دانایی در سیستم خلقت خودمان اول تعادل را در بدن خودمان به وجود بیاوریم و به جای این که وقت و انرژیمان را صرف این انرژی و خواسته های نفسانی خودمان کنیم، این انرژی را با تزکیه و پالایش به انرژی خالص و پاک در آوریم و آن را به سمت بالا یعنی چاکرای مغز برسانیم تا بتوانیم از طریق چاکراه مغز به ماوراء فیزیک و ابَر آگاهی ها و دیگر مسائل دست پیدا کنیم و با استفاده از نیروی الهی و خواست عقلانی قالب محکی بسازیم و نیز باید دانست منظور این نیست که این مسائل جنسی کاملاً ترک شود، چون مهار بیش از حد آن، انرژیِ مضاعفی از بدن می گیرد و باید حد تعادل را نگه داریم چون برای ساختن قالب به این انرژی نیاز داریم.

سلام دوستان مژگان هستم یک همسفر

فردی که مواد مصرف می کند مثل این است که وارد باغی شده و در این باغ ماهرویی را می بیند و آن جا ساکن می شود، چون مواد مخدر جذابیت بسیاری برای او دارد. ولی با گذشت زمان آن ماهرو تبدیل به عجوزه و آن باغ هم به دخمه ای وحشتناک تبدیل می شود و هر چه فرد سعی می کند رها شود در دام او اسیرتر می شود و دقیقاً مثل باتلاقی است که در آن گیر کرده و هر چه دست و پا می زند بیشتر در آن فرو می رود تا اینکه در آخر به جایی می رسد که مجبور است تفاله های سوخته و چوب بافورش را بچوشاند و بخورد تا شاید مرفینی داخل آن باشد.

چرا مصرف کننده هر چقدر سعی می کند رها شود بیشتر غرق می شود؟ 1 بعضی از مصرف کنندگان صحبتشان این است که از فردا ترک می کنم و چند روز چنان مصرف می کنند تا سیر شوند ولی مصرفشان بالاتر رفته و اسیرتر می شوند. 2 و بعضی از آن ها یک مرتبه قطع می کنند و به سراغ قرص یا عرق می روند و بعد دوباره بر می گردند روی همان مواد خودشان و حالا قرص و عرق هم به آن اضافه می شود.

و اگر انسان تبدیل به یک موجود زنباره شود، زنباره از جوان شروع و یواش یواش به عجوزه می رسد و عجوزه را هم جوان می بیند، یعنی در تفکر و اندیشه ی خودش آن همه قرص را که دیگر به عجوزه تبدیل شده شفا و جوان می بیند و پست ترین چیزها را خوشبخت ترین چیزها می بیند و نیز باید بدانیم که زنباره گی فقط در مورد مسائل جنسی و مواد مخدر نیست، از آن جایی که شیطان همیشه به زیباترین شکل وارد می شود و همچنین نفس اماره هم فعال است، در نتیجه بحث زنباره پیش می آید و شخص از انجام کارهای ضدارزشی خودش احساس خوبی دارد و لذت می برد، مثل شخصی که در فسادی فرو رفته و رشوه خواری می کند و به خود می بالد گویی در آن کار زرنگی کرده است، یا دزدی که سرقت می کند و از دیدگاه خودش درست و جالب است، چون وارد مرحله ی نفس اماره شده است و دیگر قدرت تشخیص ندارد، مگر این که تلنگوری به او زده شود و به خود آید، تا از آن فساد و کثافتی که هست خارج شود.

در انتها آقای مهندس فرمودند: ما روش صحیح درمان اعتیاد را می دانیم چون علت برگشت ها و عودها و وسوسه ها را پیدا کرده ایم و روی بیوشیمی بدن البته با همان چاشنی جهان بینی کار کرده ایم و درمان اعتیاد مانند مثلث است و سه تا ضلع باید داشته باشد، یعنی از این قانون تبعیت کند و ما می دانیم که در دنیا روش های درمان اعتیاد زیادی وجود دارد ولی از این قانون بیوشیمی و ترمیم مخدرهای طبیعی بدن پیروی نمی کنند برای همین به نتیجه نمی رسند و متادون درمانی و تعویض خون اصلاً روش درمان درستی نیست چون سیستم بیوشیمی بدن راه اندازی و بازسازی نمی شود، پس درمانی که بازسازی کند روش درستی است.
طبقه بندی: دستور جلسه هفتگی، عملکرد لژیون،   • paper | فروش | رپرتاژآگهی
  • فروش رپورتاژ بک لینک | فال حافظ
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic